HLASOVÁNÍ 2020

Nadace Veronica | Design: HRANA studio

Thumb_2020_veronica_05

HRANA: "Pro Nadaci Veronica jsme navrhli jednotný a dlouhodobě udržitelný systém prezentace věcí k prodeji. Věci, které nadace prodává, nejsou nikdy totožné. Proto jsme ve výloze vytvořili několik trubkových stojanů o různých velikostech, které svou rozmanitostí připomínají větve stromů. To samozřejmě není náhoda. Nadace Veronica má totiž k přírodě velmi blízko a proto nevytváříme dekorace, ale účelný systém prezentace s nádechem přírody. "

OBCHOD

V Nadaci Veronica si přejeme, aby se každý mohl zapojit do ochrany přírody a klimatu. A náš dobročinný obchod na Pekařské 38 nám to pomáhá uskutečnit. Můžete sem darovat jakékoliv hezké věci, které sami nevyužijete. Anebo u nás můžete nakoupit. Každý rok takto v dobročinných obchodech zachráníme asi 60 tisíc věcí. A ještě získáme 700 tisíc korun, které rozdělíme lidem a organizacím na Moravě na jejich vlastní ekologické projekty. Získat podporu pro svůj nápad u nás můžete i vy. Sledujte nás na webu nadace.veronica.cz, na Facebooku nebo na Instagramu!

ADRESA: Pekařská 36
> nadace.veronica.cz

HRANA studio

Hrana studio ve svých realizacích a návrzích vyzdvihuje spojení funkce s estetikou. Naším cílem je zaměřit se na konkrétní problematiku, najít dobré a rychlé řešení. Design pro nás znamená nepodléhat trendům a dělat jej naopak nadčasovým a originálním.

> hranastudio.cz

Vyloha_roku_2020_Nadace_Veronica_HRANA_Studio_01
Vyloha_roku_2020_Nadace_Veronica_HRANA_Studio_05
Vyloha_roku_2020_Nadace_Veronica_HRANA_Studio_06
Vyloha_roku_2020_Nadace_Veronica_HRANA_Studio_07
Vyloha_roku_2020_Nadace_Veronica_HRANA_Studio_03
Vyloha_roku_2020_Nadace_Veronica_HRANA_Studio_04
Vyloha_roku_2020_Nadace_Veronica_HRANA_Studio_13
Vyloha_roku_2020_Nadace_Veronica_HRANA_Studio_10
Vyloha_roku_2020_Nadace_Veronica_HRANA_Studio_12
Vyloha_roku_2020_Nadace_Veronica_HRANA_Studio_11
Vyloha_roku_2020_Nadace_Veronica_HRANA_Studio_14
Vyloha_roku_2020_Nadace_Veronica_HRANA_Studio_15

STAV PŘED a PO

ODBORNÁ POROTA: Instalace je racionální, pragmatická, podařilo se skvěle skloubit grafický design se samotnou instalací ve výloze a vytvořit skutečný prodejní prostor. Nápad nevyniká originalitou, ale precizním zpracováním a de facto dokonalou funkčností. Jde o velmi zdařilou výlohu, která navíc vystihuje zaměření obchodu v tom, že je opakovaně použitelná a udržitelná. Nadto funguje stejně dobře jak ve dne, tak i večer.

Všechny soutěžní realizace

Klenoty KaratProject type

BudoárProject type

MR FOXProject type

Chytrá lékárnaProject type

Pralinky KorunaProject type

Knihkupectví CestaProject type

Kopi LuwakProject type

AELProject type

HůlkárnaProject type

Nadace VeronicaProject type